Види шкіри

Сумки з натуральної шкіри - класика, яка ніколи не вийде з моди. Провідні світові дизайнери вважають, що на аксесуарах економити не можна, адже це імідж та обличя кожної людини.

Якщо ви вирішили купити шкіряну сумку, але не знаєте нічого про матеріали що використовуються і боїтеся придбати «кота в мішку», хочемо розповісти про види шкіри, з яких представлені моделі на Світ Сумок.

Шкіряні вироби завжди будуть актуальні, вони довговічні, практичні та респектабельні. На сьогоднішній день існує багато різних видів шкіри. Щоб вибрати шкіряну сумку гідної якості, яка до того ж буде довго носитися і радувати свою господарку, слід дізнатися про матеріали для пошиття.

Які види шкіри використовуються для пошиття сумок на Світ Сумок

Для виготовлення сумочок використовується, переважно, шкіра ВРХ - великої рогатої худоби, з тисненням і без. Цей різновид вважається цінним, якісним, популярним, доступним. Для виконання оригінальних і стильних моделей береться матеріал з тисненням «кайман» або «рептилія» , шкіра «флотар» , «наппа» , «наплак» , «краст» , «замша» і ін.

 • «Флотар» - вид шкіри з рівномірним тисненням, підвищену еластичність, матовою і гладкою фактурою. Виготовлення відбувається за допомогою спеціального верстата, на якому наноситься потрібне тиснення.
 • «Кайман» - це шкіра високої якості, для виготовлення якої та нанесення малюнка використовуються спеціальні верстати. У підсумку виходить красива витиснена поверхня, що має респектабельний вигляд і високі зносостійкі властивості.
 • «Наппа» - це тонка і особливо м'яка шкіра, яку отримують за допомогою хромового дублення. Незважаючи на товщину, вироби виходять міцними, зносостійкими та довговічними. А для модниць представлений досить широкий асортимент різних видів: гладка, матова, блискуча, перфорована.
 • «Наплак» - лакована шкіра. Від лакової відрізняється м'якістю, еластичністю, стійкістю до впливів навколишнього середовища. Ідеально підходить для тих, хто вирішив купити сумку або клатч з лакованої шкіри, так як матеріал має дуже елегантний зовнішній вигляд.
 • «Нубук» - тоненький, але дуже зносостійкий, його виготовляють шляхом шліфування шкіри матеріалами з зернистою структурою. На дотик поверхня м'яка і трохи шорстка. У використанні нубук довговічний і не вибагливий, навіть після тривалої експлуатації не втрачає початковий вигляд.
 • «Замша» - вид шкіри, який за рахунок специфіки обробки має невелику шорстку поверхню. Матеріал обробляють за допомогою спеціального верстата з двох сторін, де гострими та довгими ножами поділяють на дві частини: лицьову і міздрову. Замша - дихаюча матерія, що має красиву фактуру поряд з вишуканим зовнішнім виглядом.
 • «Краст» - це така обробка шкіри, піддається мінімальній дії. Тому, виріб має натуральний малюнок і природну міцність. Красива гладка поверхня ідеально підходить для виготовлення аксесуарів. Вдале поєднання добротного матеріалу з зносостійкими показаннями!

7 причин купити шкіряну сумку саме у нас

 1. Високоякісна шкіра
 2. Дорога фурнітура
 3. Сучасний модельний ряд
 4. Власні відеоогляди
 5. Подвійна перевірка товару перед відправкою
 6. Гарантуємо упаковку товару для збереження його цілісності та товарного вигляду
 7. Обмін/повернення протягом 14 днів

В інтернет-магазині « Світ сумок » представлені якісні моделі українського виробництва, ціни на які вас обов'язково порадують.